Dzisiaj jest: 23.2.2019, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Zaproszenie na wyścig rowerowy „O konar Dębu Czwartaka”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 763 Autor:
Redakcja poleca!

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego szosowego wyścigu kolarskiego „O konar Dębu Czwartaka”.

Zaproszenie na wyścig rowerowy „O konar Dębu Czwartaka”
Celem wyścigu jest promowanie aktywności fizycznej, zasad fair-play, a także propagowanie walorów przyrodniczych Gminy Orońsko, w tym pomnika przyrody "Dąb Czwartak".

Zawodnicy wystartują 4 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 z Orońska (ul. Brandta, na wysokości kompleksu sportowego „GKS Oronka”) i pokonają pętle na trasie Orońsko–Guzów–Chronów Kolonia–Łaziska–Orońsko. Kobiety będą rywalizować na dystansie 42 km (trzy pętle), a mężczyźni 56 km (cztery pętle). Organizatorzy zaplanowali klasyfikację medalową uczestników w kategorii open kobiet do 18 lat i powyżej 18 lat, w kategorii open mężczyzn do 18 lat i powyżej 18 lat. Zostanie także przeprowadzona klasyfikacja uczestników z Gminy Orońsko w kategorii kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek zawodnika. Zwycięzcy otrzymają oryginalne medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe.

Ponadto, przewidziany jest przejazd rekreacyjny na dystansie 14 km (jedna pętla), który nie będzie podlegał klasyfikacji medalowej, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątki udziału w imprezie sportowej. Ta forma uczestnictwa jest szczególnie dedykowana wszystkim osobom, w tym także całym rodzinom, które dbając o kondycję fizyczną aktywnie spędzają czas wolny jeżdżąc na rowerach.

Udział w wyścigu kolarskim należy uprzednio zgłosić poprzez wypełnienie karty rejestracyjnej i przesłanie jej na adres e-mail: stowarzyszenie.oronsko@gmail.com. Formularz karty zgłoszeniowej, a także szersze informacje o wyścigu są dostępne na stronie internetowej stowarzyszenia, pod adresem www.oronsko.org, a także na profilu Facebook.

Partnerem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.
Źródło: Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi