Dodaj wydarzenie

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn „Orońsko 2017”

Dodano: rok temu Czytane: 690 Autor:
Redakcja poleca!

12 marca 2016 roku odbył się kolejny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn „Orońsko 2017”.

Była to już piąta edycja zmagań siatkarskich, w której w tym roku wzięły udział drużyny z całego Południowego Mazowsza, w tym bardzo silne składy z Wolanowa, Przytyka, Orońska, a także Kowali.

Rozgrywki zorganizowało Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko, a sponsorem strategicznym była firma Kubimex. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Orońsko – Henryk Nosowski.

Drużyny, które zgłosiły się do turnieju rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Junior Wolanów, drugie miejsce zajęła drużyna Grom-Przytyk, a trzecie - OTS Orońsko. Tuż za podium uplasowała się drużyna Junior – Kowala. Pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody dla trzech najlepszych drużyn wręczali Właściciel firmy Kubimex – Grzegorz Kubicki oraz Wójt Gminy Orońsko – Henryk Nosowski.

Trofeum rozgrywek – puchar Kubimexu odebrał z rąk  właściciela firmy kapitan zespołu z Wolanowa. W ceremonii medalowej wziął także udział wiceprezes Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko.

Źródło: Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko