Dzisiaj jest: 23.2.2019, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Tradycyjny już wyścig „O Konar Dębu Czwartaka”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 971 Autor:
Redakcja poleca!

W niedzielę 23 października 2016 roku w Orońsku odbył się szosowy wyścig kolarski, kończący bieżący sezon sportowy.

Tradycyjny już wyścig „O Konar Dębu Czwartaka”
Tradycyjny już wyścig „O Konar Dębu Czwartaka” był rozgrywany w kategorii kobiet (dystans 42 km) oraz w kategorii mężczyzn (56 km).

Ponadto została przeprowadzona klasyfikacja wśród uczestników z Orońska. Miłośnicy rekreacyjnej jazdy na rowerze mogli wziąć udział w imprezie pokonując dystans 14 km. W wyścigu punktowanym wzięło udział 36 zawodników.

Najlepsza wśród Pań była Anna Ordyńska, która przyjechała na metę w czasie 1:16:21, drugą w kolejności była Nikola Bujak z czasem 1:22:03, a jako trzecia na metę wjechała Joanna Sokołowska (1:23:38). Natomiast wśród Panów na podium stanęli odpowiednio: Rafał Oleś (1:26:40), Michał Ziułek (1:26:51) oraz Maciej Hop (1:27:55). W kategorii „Orońsko” jako pierwszy stawił się na mecie Piotr Stanik, a za nim odpowiednio Sylwester Różycki i Patryk Sarnacki.

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów, pamiątkowe dyplomy, a także oryginalne medale, wykonane specjalnie na tę okoliczność, przez artystów z Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Nad bezpieczeństwem kolarzy czuwali policjanci z Komendy Powiatowej w Szydłowcu, a także strażacy z jednostek OSP z terenu Gminy Orońsko. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w wyścigu i zapraszamy na kolejną edycję na wiosnę 2017 roku.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi