Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

IV edycja konkursu Paszport Turystyczny rozstrzygnięta

Dodano: 5 lat temu Czytane: 635 Autor:
Redakcja poleca!

Zakończyła się IV edycja konkursu Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego, w którym zachęcaliśmy do aktywnego odkrywania naszego regionu.

IV edycja konkursu Paszport Turystyczny rozstrzygnięta
Wśród uczestników, którzy zebrali najwięcej pieczątek na kuponie lub meldunków w aplikacji mobilnej w mazowieckich muzeach, galeriach czy teatrach, komisja wylosowała laureatów pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody oraz zdobywców nagród dodatkowych.  
 
Do tej pory „miniprzewodnik” zawierający dane placówek, do których można się było wybrać w ramach Paszportu Turystycznego, dostępny był jedynie w wersji papierowej. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy korzystali z bezpłatnej aplikacji mobilnej (której nadal można używać np. jako podręcznego przewodnika po mazowieckich placówkach kulturalnych lub jako mapy). Losowanie nagród odbyło się spośród tych osób, które do 31 października br. zgłosiły swoje kupony konkursowe.
 
W tym roku rozlosowano 5 pierwszych nagród (karty podarunkowe do sklepu turystycznego o wartości 600 zł), 5 drugich (karty podarunkowe do sklepu turystycznego o wartości 500 zł) oraz 3 w ramach trzeciej nagrody (roczne karnety wstępu do Kompleksu Basenów Termalnych „Termy Mszczonów” o wartości 400 zł).
 
Przyznano również nagrody dodatkowe – albumy o Mazowszu, plecaki i saszetki na biodro.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, aktywnie zwiedzając Mazowsze z Paszportem Turystycznym Województwa Mazowieckiego. 
Źródło: Mazowsze
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi