Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Weekendowe targi medialne

Dodano: 5 lat temu Czytane: 804 Autor:
Redakcja poleca!

Już w sobotę rozpoczynają się Targi Medialne Mazowsze.

Weekendowe targi medialne
Najlepsze mazowieckie start-upy z branży filmowej, prelekcje o nowych mediach, premiery i projekcje filmów, a także szansa na zatrudnienie w branży medialnej czy nawet filmową karierę – wszystko to czeka na tych, którzy zdecydują się spędzić najbliższy weekend na filmowo.

Temat: Targi Medialne Mazowsze
Miejsce: Warszawa Szkoła Filmowa, ul. gen. Zajączka 7 (metro: Dworzec Gdański)
Czas: 22 listopada 2014 r. (sobota) godz. 10.00-19.00, 23 listopada 2014 r. (niedziela) godz. 10.00-17.00

W trakcie dwudniowych targów zaprezentuje się 25 nowych mazowieckich firm tworzących innowacyjne rozwiązania w sektorze nowych mediów. Będzie można nie tylko poznać produkty i usługi oferowane przez start-upy z naszego regionu, ale też spróbować zdobyć u nich pracę w ramach Akcji-Rekrutacji.
 
O tym jak wystartować, a później prowadzić i finansować małe lub średnie przedsiębiorstwo na jednym z paneli opowiedzą przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Agencji Rozwoju Mazowsza oraz Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.
 
Targi to także otwarte panele i prezentacje. Wśród nich prelekcje na temat m.in. sposobów skutecznego prowadzenia kampanii na Facebook czy fenomenu hełmów Oculus Rift, ale też możliwości finansowania projektów w ramach nowej perspektywy unijnej.
 
Nie lada gratka na targach będzie czekać na początkujących aktorów i nie tylko. Na casting do swojego najnowszego filmu zaprasza nominowany do Oscara – Bartosz Konopka. Organizatorzy nie zapomnieli również o fanach gier komputerowych. Ci będą mogli wziąć udział w otwartym turnieju gier, w ramach którego będą mogli rozegrać potyczki w „Shadow Warriora”. Zaplanowano też pokazy najnowszych produkcji warszawskiej filmówki, a także filmy powstałe w ramach Mazovian Film Tour, części projektu Medialne Mazowsze.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek województwa mazowieckiego.
 
Wstęp i udział we wszystkie wydarzeniach jest bezpłatny! Więcej informacji na stronie: http://www.medialnemazowsze.info/
Źródło: Mazowsze
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi