Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Mazowszanie.eu

Dodano: 5 lat temu Czytane: 829 Autor:

Portal „Mazowszanie.eu” jest serwisem informacyjno-transakcyjnym, który ma służyć mieszkańcom województwa w codziennym życiu.

Baza ofert pracy, lokalne tablice ogłoszeń, pomysł na spędzenie wolnego czasu, ciekawostki na temat tradycji, historii i zabytków – to część korzyści, jakie portal oferuje mieszkańcom. Innowacyjnym rozwiązaniem jest „wirtualne biurko”, czyli możliwość zespołowej pracy użytkowników.
 
Lokalne Centra Kompetencji (LCK) to punkty, w których mieszkańcy Mazowsza będą mogli korzystać z darmowego dostępu do Internetu i otrzymają informatyczne wsparcie np. w poszukiwaniu pracy, podnoszeniu kompetencji i e-usługach. Na terenie województwa powstaje blisko 200 świetlic wyposażonych w komputery i sprzęt multimedialny.
 
Gra planszowa „MAZOWSZANIE” jest atrakcyjnym sposobem promocji Mazowsza i wiedzy o województwie. Do 13 listopada na portalu „Mazowszanie.eu” trwało głosowanie, które miało wytypować 24 miasta, miasteczka i wsie. Miejsca, które otrzymały najwięcej głosów, zostaną uwiecznione na planszy do gry.
 
Projekty te stanowią kolejny etap budowy Mazowieckiej Sieci Społeczeństwa Informacyjnego „M@zowszanie”. To jeden z kluczowych projektów Województwa Mazowieckiego współfinansowany przez Unię Europejską, budżet państwa i samorząd.
Źródło: Mazowsze
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi