Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Konkurs dla liderek wiejskich z mazowsza

Dodano: 5 lat temu Czytane: 738 Autor:
Redakcja poleca!

Działaczki kół gospodyń wiejskich, organizacji pozarządowych i lokalnych grup działania mają szansę uzyskać tytuł najaktywniejszych liderek obszarów wiejskich w województwie mazowieckim.

Konkurs dla liderek wiejskich z mazowsza
Do wzięcia udziału w konkursie zachęca organizator – Sekretariat Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca br.
 
W ubiegłym roku konkurs był organizowany po raz pierwszy, a spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. To pokazuje, jak istotną rolę w rozwoju mazowieckiej wsi odgrywają ambitne i przedsiębiorcze kobiety.
 
Konkurs adresowany jest do mieszkanek mazowieckiej wsi (zameldowanych na stałe na terenie województwa), które aktywnie działają na rzecz swojej lokalnej społeczności. Liczy się chęć podejmowania nowych wyzwań oraz już zdobyte osiągnięcia np. w promowaniu wsi czy gminy.
 
Osiągnięcia powinny być udokumentowane, dlatego warto w tym celu dołączać do formularza zgłoszeniowego różnego rodzaju kroniki, sprawozdania lub relacje medialne.
 
Na liderki czekają atrakcyjne nagrody. Za I miejsce można wygrać do 700 zł, za II miejscedo 500 zł, a za III miejscedo 300 zł. Przewidziane jest również wyróżnienie w wysokości do 200 zł.
 
Formularze zgłoszeniowe z dodatkowymi dokumentami należy wysyłać lub dostarczać osobiście do 31 lipca br. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
 
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Skoczylasa 4, 03 – 469 Warszawa
z dopiskiem na kopercie konkurs „Najaktywniejsza Liderka Wiejska 2014”
 
Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Mazowieckiego w zakładce „Konkursy”: http://mazowieckie.ksow.pl/konkursy.html
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi