Dzisiaj jest: 19.3.2019, imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

​Młode talenty i smerfowy las

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1614 Autor:
Redakcja poleca!

„Odkrywamy talenty”, czyli prezentacja talentów wokalnych i aktorskich dzieci z „0” odbyła się w ZSP PSP im. T. Kościuszki w Jastrzębiu. Było radośnie i kolorowo.

​Młode talenty i smerfowy las
Przedszkolaki prezentowały wiersze i piosenki z dziecięcego repertuaru. Do występów na scenie przygotowali ich rodzice. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody zakupione dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jastrzębiu. Organizatorką przedsięwzięcia była Iwona Rdzanek.
 
Z wizytą w smerfowym lesie
 
Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek  dzieci z oddziałów „0” obejrzały spektakl pt. „Z wizytą w smerfowym lesie” w wykonaniu artystów z krakowskiego teatru „Edu Artis”, na który wraz z wychowawcami, zaprosiły ich panie z Gminnej Biblioteki Publicznej  w Jastrzębiu. Przedszkolaki obejrzały przygody bohaterów znanej im bajki, którzy w swoim występie zachęcali do dbania o środowisko, ukazując skutki zanieczyszczania przyrody.
 
Dzieci nauczyły się „Smerfnej rymowanki” oraz „Smerfnego tańca”, który zatańczyły na zakończenie spotkania. - Przedszkolakom bardzo podobały się takie zajęcia. Wracając do szkoły niejednokrotnie powtórzyły „Smerfną rymowankę”, a zapytane, co należy robić, by dookoła było czysto, zgodnie odpowiadały: „Należy dbać o środowisko” – poinformowała Agnieszka Gniadek ze szkoły w Jastrzębiu.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi