Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Wybieramy najlepszą magisterkę o mazowieckiej wsi

Dodano: 5 lat temu Czytane: 729 Autor:
Redakcja poleca!

Do 15 października br. można zgłosić się do konkursu na najlepszą pracę magisterską poświęconą rozwojowi obszarów wiejskich w województwie mazowieckim.

Wybieramy najlepszą magisterkę o mazowieckiej wsi
Zakres tematyczny jest szeroki – od inicjatyw lokalnych i regionalnych aż po inwestycje i projekty sfinansowane przez UE na tych obszarach. Organizatorem konkursu jest Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Patronat nad konkursem objął marszałek Adam Struzik.
 
Wykorzystanie środków unijnych na rozwój obszarów wiejskich, innowacyjne technologie, jakość życia mieszkańców wsi i ich aktywność, turystyka, rolnictwo ekologiczne oraz wiejskie grupy producenckie – to tylko niektóre z tematów, które mogą wziąć udział w rywalizacji.
 
Konkurs jest adresowany do studentów uczelni wyższych, którzy obronią swoją pracę magisterską do 10 października br. Nie będą brane pod uwagę prace obronione przed 2010 r. Magisterki powinny być napisane w języku polskim, a na egzaminie magisterskim ocenione na bardzo dobre.
 
Do wygrania są nagrody pieniężne. Za I miejsce7 tys. zł, za II miejsce5 tys. zł, a za III miejsce3 tys. zł. Przewidziane jest również wyróżnienie w wysokości 1 tys. zł.    
 
Karty zgłoszeniowe oraz prace należy wysyłać lub dostarczać osobiście do 15 października br. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
 
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Skoczylasa 4, 03 – 469 Warszawa
z dopiskiem na kopercie „Konkurs na najlepszą pracę magisterską”
 
Więcej informacji na stronie Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Mazowieckiego w zakładce „Konkursy”: http://mazowieckie.ksow.pl/konkursy.html
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi