Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Przyjazna wieś

Dodano: 5 lat temu Czytane: 818 Autor:
Redakcja poleca!

To już VI edycja konkursu „Przyjazna wieś” na najlepszy projekt infrastrukturalny realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Przyjazna wieś
Beneficjenci mogą składać swoje zgłoszenia do 30 czerwca br. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach – regionalnym i ogólnopolskim. Organizatorem jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach – infrastruktura techniczna oraz infrastruktura społeczna (w tym projekty „miękkie”). Komisja konkursowa będzie oceniać zgłoszone projekty za pomocą punktów. Liczy się m.in. pomysłowość projektu, innowacyjność, użyteczność, dostępność dla osób niepełnosprawnych, zasięg (w przypadku infrastruktury technicznej) oraz wpływ na społeczność lokalną, nawiązanie partnerstwa z lokalnymi podmiotami i aktywnymi członkami społeczności lokalnej (w przypadku infrastruktury społecznej).
 
Aby wziąć udział w konkursie, beneficjenci powinni zakończyć projekt przed upływem składania zgłoszeń. Do etapu ogólnopolskiego zostaną zakwalifikowane projekty, które zajęły pierwsze miejsca w etapie regionalnym.
 
W ubiegłym roku laureat etapu regionalnego na Mazowszu zdobył również I miejsce na etapie ogólnopolskim. Zwyciężył powiat przasnyski z projektem „Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej”.
 
Formularz zgłoszeniowy z wymaganymi załącznikami należy przesyłać do 30 czerwca br. na adres:
 
Sekretariat Regionalny KSOW
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Skoczylasa 4, 03 – 469 Warszawa
 
Więcej informacji na stronie Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Mazowieckiego w zakładce „Konkursy”: mazowieckie.ksow.pl/konkursy.html.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi