Dzisiaj jest: 21.3.2019, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Powitali wiosnę na sportowo

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1178 Autor:
Redakcja poleca!

„W małym ciele wielki duch, gdy jest wiosna ćwicz za dwóch”. Była to myśl przewodnia spotkania integracyjno – sportowego, które odbyło się w ZSP PSP w Jastrzębiu.

Powitali wiosnę na sportowo
Była to impreza dla dzieci z klas 1-3 pod hasłem „Witamy wiosnę na sportowo”.
 
Zabawę przygotowała Dorota Banach i zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Brali w niej udział zaproszeni uczniowie wraz dyrektorami i nauczycielami z PSP w Gąsawach Rządowych, PSP w Nowym Dworze, PSP w Śmiłowie, PSP w Woli Lipienieckiej oraz gospodarze, czyli ZSP PSP w Jastrzębiu. Imprezę rozpoczęto pełnym humoru przedstawieniem pt. „Królewna Śnieżka” w wykonaniu dzieci z klas 2a i 3a.
 
Dalsza część dnia upłynęła pod znakiem rywalizacji sportowej. Sala gimnastyczna aż drżała w posadach od okrzyków kibiców. Wśród ich wrzawy reprezentanci klas z poszczególnych szkół toczyli zmagania w licznych konkurencjach przygotowanych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej z PSP w Jastrzębiu.

Były m.in. skoki na piłkach, jazda na deskorolkach, czy toczenie piłeczek za pomocą szczotek do zamiatania. Wspólna zabawa dostarczyła naprawdę dużo emocji. W wiosennym turnieju wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami. Jak każda zabawa, tak i ta dobiegła końca. Zwieńczeniem sportowych zmagań dzieci było wręczenie przez dyrektora Zbigniewa Sarnata i dyrektorkę Katarzynę Owczarek dyplomów i pucharów przedstawicielom każdej szkoły, następnie każdy uczestnik zabawy został obdarowany drobnym upominkiem, o który zadbała Rada Rodziców.
 
Po zmaganiach sportowych wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek w postaci pysznego ciasta z herbatą, o który zadbali Rodzice. Wszyscy pożegnali się w radosnych i wiosennych nastrojach.

Organizatorzy imprezy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do jej uświetnienia.
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi