Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Maluchy nie zawiodły

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1089 Autor:
Redakcja poleca!

Wyjątkowym dniem dla babć i dziadków jest Święto Babci i Dziadka. Tego dnia w wielu szkołach i przedszkolach wnuki i wnuczki w szczególny sposób okazują im miłość i wdzięczność.

Maluchy nie zawiodły
Dzień Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Pawłowie.
 
W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 21 stycznia 2014r.        Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitał dyrektor szkoły Tomasz Ginter, składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Każdy uczeń wziął czynny udział w przedstawieniu. Najmłodsze dzieci deklamowały wierszyki i śpiewały piosenki. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości był popisowy taniec górali – zbójnicki.
 
Uczniowie klas starszych zaprezentowali „Familiadę  z Babcią i Dziadkiem” na wesoło. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swój szacunek dla swoich babć i dziadków. Natomiast wspaniali goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które tyle wysiłku włożyły w przygotowanie uroczystości. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni za swój występ gromkimi brawami.
 
Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.  W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.
 
- Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków.  Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń  i radości. Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, i życzymy Im dużo zdrowia oraz długich lat życia – poinformowała Marta Tomczyk z PSP w Pawłowie.


 
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi