Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie

Wesołe Andrzejki

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1304 Autor:
Redakcja poleca!

Każdego roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Pawłowie podtrzymuje się tradycje związane z Andrzejkami. Tym razem obchodzono je 28 listopada.

Wesołe Andrzejki
W tym dniu uczniowie wzięli udział w zabawie andrzejkowej. Wszyscy doskonale się bawili przy muzyce serwowanej przez uczniów ze starszych klas. Podczas dyskoteki każdy mógł podejść do stolików wróżbitów i zajrzeć w przyszłość.

Wróżono ze szpilek, odkrywano kubki, pod którymi ukryte były małe przedmioty symbolizujące rychły ożenek, zakup super auta czy bogactwo. Przyszłe losy przepowiadano z daty urodzin, wylosowanych kolorów, kwiatów, serc z imionami. Wróżyli sobie wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Przepowiednie dotyczyły różnych tematów, m. in.: uczuć, przyszłych zawodów, sytuacji materialnej czy postępów w nauce. Śmiechom i zabawie nie było końca. Dodatkową atrakcją był konkurs na najciekawszy strój balowy. Tu uczniowie mogli pochwalić się kreatywnością i pomysłowością. Pojawił się kot, żołnierz, wróżka, pirat, dżentelmen, kobieta, śmierć i inne ciekawe fantastyczne postacie. Najciekawsze stroje zostały nagrodzone. Nie zabrakło również ulubionego konkursu z krzesełkami.

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwali nauczyciele i wychowawcy. 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi