Dzisiaj jest: 18.10.2017, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Dodaj ogłoszenie
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec
Praca Radom

Regulamin

1. Strona szydlowiec24.pl - ogłoszenia w Internecie, jest serwisem informacyjno - ogłoszeniowo - reklamowym zwanym w dalszej części 'serwisem'.
 

2. Użytkownik wprowadzając dane do serwisu, oznajmia tym samym, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem.
 

3. Skrypt serwisu stanowi przedmiot prawa autorskiego w rozumieniu przepisów o prawie autorskim.
 

4. Powielanie, kopiowanie, rozpowszechnianie materiałów zawartych w serwisie wymaga zgody właściciela serwisu.
 

5. Osoba zamieszczająca ogłoszenie w serwisie wyraża zgodę na umieszczenie danych w bazie na stronie szydlowiec24.pl oraz na ich przetwarzanie zgodnie z celami i zasadami określonymi w regulaminie.
 

6. Osoba zamieszczająca ogłoszenie w serwisie wyraża zgodę na przechowywanie IP swojego komputera wraz z czasem logowania.
 

7. Serwis nie bierze udziału w transakcjach między ogłoszeniodawcą a ogłoszeniobiorcą. W przypadku sporu między użytkownikami, Serwis zastrzega sobie prawo do nie uczestniczenia w nim.
 

8. Treść ogłoszenia nie może naruszać norm prawnych, zwyczajowych i etycznych.
 

9. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za: treści ogłoszeń, zamieszczane przez użytkowników dane, wykorzystywanie danych zamieszczonych w serwisie, przerwy w działaniu serwisu oraz wszelkie straty i szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania systemu.
 

10. Serwis zastrzega sobie prawo do: usuwania ogłoszeń łamiących niniejszy regulamin, usuwania kont użytkowników łamiących niniejszy regulamin, wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 

Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres kontakt@szydlowiec24.pl