Dzisiaj jest: 23.2.2019, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Ogłoszenie:

W jakiej cenie kupie tabletki poronne?

dodano: 2018.02.12 ważne do: 2018.02.19 wyświetleń: 3002
389 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

W niewielu krajach jest możliwość nabycia Misoprostolu w aptekach i użycia go bez Mifeprisone.
Jeśli są dostępne w lokalnej aptece to dlaczego skorzystać z oferty tego skepu online?


Stosując kombinację środków poronnych Mifepristone i Misoprostol wzrasta prawdopodobieństwo powodzenia zabiegu aborcji. Jest ono nieporównywalnie wyższe niż przy użyciu samego Misoprostolu. Z badaniń wynika ze skuteczność jedynie Misoprostolu wynosi około 79-80%, w połączeniu z Mifeprisone skuteczność wynosi około 98-99%. W nielicznych państwach jest możliwość kupienia środku zawierającego Misoprostol, lecz dla większości kobiet w w tej sytuacji nie ma takiej możliwości w ich kraju. Bądź zdobycie tych tabletek wczesnoporonnych jez bardzo utrudnione poprzez ograniczoną dostępność w aptekach oraz wymóg posiadania recepty. Czasami środki te można pozyskać na czarnym rynku ale ich cena oraz jakość są wątpliwe.. W większości przypadków preparat oferowany na czarnym rynku okazuje się być zupełnie innym lekiem, nie zawierającym Misoprostolu.

Dlatego dla kobiety chcącej usunąć ciąże najważniejszym momentem jest zdobycie oryginalnych leków składających się z kombinacji tych dwóch substancji Misoprostol oraz Mifeprisone z pewnego źródła, króre rzetelnie poinformuje ją o skutkach stosowania oraz jak te tabletki poronne stosować.
Zazwyczaj legalne zestawy poronne oscylują w granicach 400 PLN. Na czarnym rynku mogą ceny ich mogą wynoscić kilka tysięcy złotych.


Kobiety w niechcianej ciąży zazwyczaj sięgają po aborcję farmakologiczną jaką są tabletki wczesnoporonne ze względu na fakt, iż istnieją sprawdzone apteki online, które oferują pigułki w cenach porównywalnych do oferowanych przez producenta. Sięgają po nie zarówno osoby zamożne jak i gorzej sytuowane. Nie ma się czemu dziwić zabieg przerwania ciąży w renomowanej klinice zazwyczaj kosztuje od 2000 - 5000 złotych. Kobiety, które nie posiadają sposobności uzyskania substancji poronnych zazwyczaj są zdane na zabiegi chirurgiczne, które są wykonywane w podziemiu aborcyjnym przez osoby nie wykwalifikowane. Co znacząco zagraża życiu kobiety oraz powoduje liczne komplikacje w trakcie zabiegu jak i po nim. Niewłaściwie przeprowadzony zabieg chirurgiczny może doprowadzić do uposledzenia funkcji macicy, co będzie skutowało licznymi problemami w późniejszym zajściu w ciążę, bądź całkowicie doprowadzi do niepłodności.


Dlaczego zaleca się stosowanie Misoprostolu pod język?


Misoprostol to 2 w kolejności środek stosowany w trakcie trwania kuracji. Można go używać na wiele różnych sposobów pod względem działania wszystkie metody są tak samo skuteczne. Można go stosować: umieszczając pod językiem do całkowitego rozpuszczenia, trzymając około policzkowo lub użyć dopochwowo. Niemniej jednak polecaną metodą jest przyjęcia środku pod język przez około 30 minut do rozpuszczenia.Jest to najbezpieczeniajsza forma jeśli patrzeć pod względem odpowiedzialności karnej. Aplikacja Misoprostolu dopochowo, może zostać wykryte przez lekarza. W pochwie mogą zostać resztki leku lub podrażnienie śluzówki wywołane wysokim stężeniem środka poronnego, co podczaswykrycia przez lekarza może skutować do odpowiedzielności karnej, bądź do zbędnego stresu już w bardzo stresującej sytuacji. Sam Misoprostol jest niewykrywalny nie istnieją powszechnie dostępne testy w celu potwierdzenia obecności tego preparatu.


Jeżeli jednak podejmiesz się zastosować ten lek dopochowo, powinnać umieścić tabletki palcem jak najgłębiej w pochwie. Jeśli w trakcie kuracji będziesz zmuszona udać się do lekarza postaraj się sprawdzić palcem czy tabletkizdążyły się całkowicie rozpuścić. Jeśli znalazłaś pozostałości tabletek o ile Twój stan na to pozwala postaraj się je wyciągnąć. Przeważnie tabletki rozpuszczają się całkowicie w pochowie po 4 dnich.


Przeciętna kobieta może zajść w ciąże do około 40 roku życia. Niektóre z kobiet przechodziły kilkukrotnie aborcie farmakologiczną, ponieważ środki antykonceptycje zawiodły, bądź co gorsze nie miały możliwości odmówić współżycia. Częstym problemem w niektórych państwach jest bardzo ograniczony dostęp do samej informacji na temat antykoncepcji. Zastosowanie aborcji tabletkami poronnymi jest uważane za najbezpieczniejszą metodę aborcji. Tabletki poronne zostały wpsiane na listę środków WHO.W związku z czym przeprowadzenie aborcji medycznej jeden lub więcej razy jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. O ile same środki pochodziły z zaufanego źródła. Wielokrotne poronienia nie mają wpływy na zdrowie kobiety oraz za przyszłe zdolności poczęcia i donoszenia ciąży.


Jak każde środki tak i tabletki poronne mogą przyczynić się do wystąpienia skutków ubocznych dlatego bardzo istotnym jest abyś mogła dojechać do szpitala przed upływem 60 min. Jest to absolutnie konieczne, gdyż podczas zabiegu może dojść do silnego krwotoku przez co możesz stracić za dużo krwi. W tych przypadkach potrzebne jest przetoczenie krwi co jest ciężkie do zrobienia w warunkach domowych. Bez obaw nie musisz mieszkać w dużej metropoli. Ważne jest abyś wiedziała, gdzie w sytuacji wystąpienia powikłań udać się. Przydatna będzie spis najbliższych punktów pierwszej pomocy bądź szpitali. Wszystkie te miejsca posiadają wyspecjalizowaną załogę oraz wyspecjalizowany sprzęt aby Ci pomóc. O ile stworzyłaś już spis z szpitalami, gdzie możesz się udać w raznie pojawienia się powikłań musisz również zadbać o najbliższą osobę, która wesprze Cie w tej stresującej dla Ciebie sytuacji. Ważne aby ta osoba opiekowała się Tobą podczas całego zabiegu.


W trakcie używania leków poronnych możesz normalnie jeść i pić. Powinnaś jednak zapamiętać, że jednym ze skutków ubocznych misoprostolu są mdłości oraz możliwość wystąpienia wymiotów dlatego powinnaś spożywać lekkostrawne potrawy. Pamiętaj pod żadny pozorem nie możesz nie możesz pić alkoholu, ponieważ rozszerza on naczynia co może doprowadzić do wzmożonego krwawienia lub co gorsza co obfitego krwotoku. Wszelkiego rodzaju narkotyki należy odstawić na czas przeprowadzania zabiegu mogą one zaburzyć twoją ocene bieżącej sytuacji.


Nie powinnaś przerywać zabiegu po zastosowaniu Mifepristone. Może do doprowadzić do cieżkiego uszkodzenia płodu.


Pigułki poronne to popularna nazwa leków jakimi są: misoprostol oraz mifepristone. Zestaw zawsze składa się z: 1 tab mifepristone oraz ośmiu tabletek misoprostolu. Możemy wyróżnić kilka rodzajów aborcji: aborcja chirurgiczna, aborcja farmakologiczna. Tabletki poronne należą do aborcji farmakoloficznej. Polegającej na użyciu środków farmakologicznych w celu poronienia.


Jak działają tabletki poronne - mifepristone?
Działanie mifeprisone polega na wstrzymaniu produkcji progesteronu. Progesteron jest hormonem, który jest niezbędny do utrzymania ciąży. W wyniku zastosowania tabletki mifeprisone płód obumiera. Działanie tej tabletki jest bezobjawowe.


Jak działają tabletki poronne - misoprostol?
Działanie misoprostolu (mizoprostolu) polega na wywołaniu skrurczów maciny w celu wydalenia produktu ciąży.


Jak stosować tabletki poronne?
1. Pierwszą tabletkę mifeprisone należy połknąć.
2. Po połknięciu należy zaczekać 24 godziny Przeważnie stosowanie mifeprisone przebiega bezobjawowo.
3. Po upływie 24h należy użyć cztery tabletki misoprostolu (mizoprostolu), leki te należy umieścić pod językiem do rozpuszczenia, zazwyczaj jest to około 30 minut.
4. Kolejnym krokiem aborcji farmakologicznej jest odczekanie 3 godzin.
5. Po upływnie 3 godzin należy użyć następne 4 tabletki misoprostolu równiż trzymając pod językiem około trzydziestu minut do rozpuszczenia.Po użyciu ostatniej dawki środku powinno wystąpić krawawienie oraz skurcze macicy.
 

Czy jest możliwość zakupu tabletek poronnych w aptece?


W Polskiej aptece istnieje możliwość kupienia tylko jednego składnika tabletek poronnych - misoprostol. Występuję on pod nazwami takimi jak: Arthrotec, Cytotec. Wszystkie wymienione leki wymagają recepty. Zwróć szczególną uwagę, że zabieg samym misoprostolem ma niższą skuteczność wynoszącą około 80% w porównaniu do aborcji farmakologicznej wykonanej dwoma lekami.


Za ile dostanę tabletki poronne?
Tabletki poronne można kupić w cenie od 389 PLN.


Gdzie mogę zamówić tabletki poronne?
Jeśli chcesz kupić tabletki poronne przez internet zwróć szczególną uwagę na możliwość zapłaty za pobraniem. Nigdy nie wysyłaj pieniędy przed otrzymaniem zamówienia. Zwróć uwagę również na kontakt ze sprzedającym. Czy jest w miarę okoliczności płynny.
Jedną z polecanych przez nas stron jest strona tabletki poronne
Strona ta oferuje przesyłke za pobraniem, krótki czas relizacji przeważnie paczka jest dostarczana do 48 godzin.

Kontakt
AborcjaPytania.PL
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi