Dzisiaj jest: 26.9.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Ogłoszenie:

Mechanik samochodowy / Elektromechanik

dodano: 2018.09.04 ważne do: 2018.10.08 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:

Mechanik samochodowy /Elektromechanik
Miejsce pracy: Mazowszany k/Radomia

Opis stanowiska:
  • obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
  • kompleksowe dokonywanie zleconych napraw mechanicznych
  • utrzymanie właściwego stanu stanowiska ( urządzenia i narzędzia )

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów
    • samochodowych lub elektromechanik
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego lub elektromechanika
  • prawo jazdy kat B
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stępień Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Kontakt
Stępień Sp. z o.o.
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.