Dzisiaj jest: 21.9.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Ogłoszenie:

Zatrudnimy 2 Panie do pomocy przy bufecie śniadaniowym

dodano: 2018.04.05 ważne do: 2018.05.05 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
Zatrudnimy 2 Panie do pomocy przy bufecie śniadaniowym i sprzątaniu (Füssen/ Hopfen am See, Niemcy)

Praca od zaraz do 5 listopada

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie śniadań i sprzątnie w razie potrzeby
- obsługa gości,
- odpowiedzialność za szwedzki stół / czy wszystko jest, czego brakuje, donoszenie czego zabraknie),
- sprzątanie stołów po śniadaniu,
- nakrywanie do stołu,
- przygotowanie pomieszczenia na kolejny dzień,
- pomoc w bieżących pracach w pensjonacie.

WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- zaangażowanie,
- dbanie o porządek,

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 EU brutto/h

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 730 850 914 i +48 577 511 922 lub kontakt przez portal.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a oraz odwiedzania strony internetowej, aby być na bieżąco z ofertami pracy!

Kontakt
Inserv
ul. Przemyslowa 39, 61-541 Poznan ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.