Dzisiaj jest: 18.2.2020, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Ogłoszenie:

Jak sfinansować zakup używanego samochodu?

dodano: 2019.10.06 ważne do: 2020.03.08 wyświetleń: 3
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz kupić używany samochód? Zastanawiasz sie, jak sfinansować zakup używanego samochodu? Ekspert Getmoney podpowiada, jak najlepiej sfinansować zakup używanego samochodu. Zakup używanego samochodu możesz sfinansować na trzy sposoby: gotówką, kredytem samochodowym, kredytem gotówkowym. Pamiętaj, na Getmoney znajdziesz najlepszy kredyt samochodowy oraz najtańszy kredyt gotówkowy również w opcji bez zaświadczeń i przez internet.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz do tej listy dodać jeszcze leasing.

Porównam dwa z wymienionych powyżej sposobów: kredyt samochodowy i kredyt gotówkowy.

O udzielenie kredyt samochodowego możesz ubiegać się w jednym z kilku banków oferujących te produkty (są to BNP Paribas Bank Polska, Getin Bank, Inbank, mBank, Santander Consumer Bank). Na rynku działają też banki związane z importerami niektórych marek (np. Volkswagen Financial Services, Toyota Bank czy RCI Banque). Procedurę związaną z udzieleniem finansowania możesz załatwić w oddziale banku, w komisie lub w salonie dealera danej marki.

Decydując się na kredyt samochodowy musisz pamiętać, że w znacznej większości przypadków, bank będzie wymagał od ciebie ustanowienia zabezpieczenia. Najczęściej stosowanymi formami zabezpieczenia kredytu samochodowego są:
  • cesja praw z polisy Autocasco,
  • depozyt karty pojazdu,
  • przewłaszczenie,
  • zastaw rejestrowy.
Kredyt samochodowy jest produktem celowym. W jego umowie będą znajdować się informacje o samochodzie finansowanym przy jego udziale (jego marka, model, rok produkcji czy VIN). Oznacza to, że zanim złożysz wniosek o udzielenie kredytu powinieneś mieć już wybrany samochód i – najlepiej – wpłacić sprzedającemu część jego ceny (np. 10 proc.).

Z kolei w przypadku kredytu gotówkowego możesz dostać od banku gotówkę i dopiero wtedy szukać samochodu. Co ważne - jeżeli weźmiesz np. 50 000 zł kredytu, a interesujący cię model będzie kosztował mniej (np. 40 000 zł), to nadwyżkę możesz przeznaczyć na dowolny cel (niekoniecznie związany z kupowanym samochodem).

Najlepszy kredyt samochodowy oraz najtańszy kredyt gotówkowy na zakup nowego samochodu bez zaświadczeń i przez internet znajdziesz na http://www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-samochodowe-auto-kredyt

Kredyt gotówkowy nie będzie też zabezpieczony, więc odejdzie ci sporo formalności, a wniosek o jego udzielenie możesz złożyć przez internet. Szybko możesz dostać decyzję kredytową, a pieniądze bank przeleje na twój rachunek. Samochód finansowany kredytem gotówkowym będzie ci łatwiej sprzedać nawet jeszcze zanim spłacisz swoje zobowiązanie. To również doskonałe rozwiązanie w przypadku zakupu starszego egzemplarza, który trudniej jest sfinansować kredytem samochodowym.
Kontakt
Getmoney - Kredyty na zakup używanego samochodu
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi