Dzisiaj jest: 20.2.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Ogłoszenie:

Kredyt gotówkowy na zimowy wyjazd - ferie zimowe 2018

dodano: 2018.01.02 ważne do: 2018.03.05 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Ferie zimowe w Polsce w 2018 roku rozpoczęły się 15 stycznia i potrwają do 25 lutego 2018 roku. Termin ferii zimowych w roku szkolnym 2017/2018 w 5 województwach: kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim i wielkopolskim, zostały zaplanowane jako ostatnie - potrwają od 12 do 25 lutego 2018 roku.

Ferie zimowe 2018 to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów przez uczniów w roku szkolnym, a także ich rodziców. To idealny okres na zasłużony rodzinny wypoczynek zimą – najlepiej w oryginalnym miejscu, gdzie nie ma czasu na nudę.

Tegoroczna propozycja kredytów gotówkowych na rodzinny wypoczynku w górach przygotowana została z myślą o tych, którzy chcą nie tylko porządnie wypocząć, ale spędzić ten czas kreatywnie i aktywnie za pożyczone pieniądze w banku na korzystnych warunkach i możliwie najniższym oprocentowaniu na rynku (najtańszy kredyt gotówkowy - ranking kredytów gotówkowych na ferie zimowe 2018) – teraz również w wersji bez zaświadczeń o dochodach z kieszonkową ratą (niska rata tylko 15,99 zł za każdy 1000 zł).

Dla osób potrzebującego wsparcia finansowego (taniego kredytu gotówkowego) na zimowy wyjazd przygotowaliśmy wystrzałową ofertę kredytu gotówkowego z kieszonkową ratą, niskim RRSO jak również kredyt gotówkowy 3x0 zł do 50 000 zł online - dostępny bez wychodzenia z domu oraz kilka atrakcyjnych ofert pożyczek gotówkowych z mini ratką,  prowizją 0%, a nawet z możliwością wzięcia pożyczki na próbę.

Podpowiedź, gdzie możliwie tanio, szybko, bez zaświadczeń o dochodach, z minimum formalności i bez wychodzenia z domu - przez Internet, można pożyczyć pieniądze na wyjazd na ferie zimowe, na zimowy rodzinny wyjazd na narty i snowboard w góry z rekreacyjnym nastawieniem na zajęcia sportowo/rekreacyjnych zarówno na stoku jak i poza nim znajdziesz na stronie internetowej http://www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-gotowkowe-pozyczki.

W internecie każdy ma lepiej! Kredyt gotówkowy na wyjazd na ferie zimowe 2018 nawet do 200 000 zł z prowizją 0%.
Kontakt
GET-MONEY.PL
ul. Aleje Jerozolimskie, 00-495 Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi