Dzisiaj jest: 24.6.2019, imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Podziel się z przyjaciółmi
Dodaj ogloszenie24
BUS Szydłowiec
PKP Szydłowiec
Apteki
Praca Szydłowiec
Praca Region Radomski
Praca Szydłowiec24
Praca Radom
Dodaj ogłoszenie
Dodaj artykuł
Dodaj firmę
Dodaj motoryzacja
Dodaj wydarzenie
Ogłoszenie:

Pożyczka do 25000 zł z niskim obniżonym oprocentowaniem

dodano: 2018.01.10 ważne do: 2019.07.07 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Mamy lato - czas na remont, czas na zmiany z pożyczką gotówkową na raty do 25 000 zł z promocyjnym, obniżonym do granic możliwości oprocentowaniem. Niskie oprocentowanie pożyczki na raty do 25 000 zł już teraz w promocji. Wysoka przyznawalność i minimum formalności. Spłata pożyczki z obniżonym oprocentowaniem możliwa nawet przez 36 miesięcy w niewielkich ratach.

Zastanawialiście się nad metamorfozą swojej łazienki, zmianą mebli kuchennych lub całkowitym odświeżeniem swojego mieszkania? Teraz jest idealny moment żeby wziąć pożyczkę na raty i zrobić remont.

O pożyczkę do 25 000 zł wnioskujesz w 100% przez Internet, czyli szybko i wygodnie tak, jak lubisz.

Gotówka do 25 000 zł w 1 godzinę z minimum formalności. Pożycz od 500 do 25 000 zł na 6 do 36 miesięcy. Szybka weryfikacja, bardzo wysoka liczba zatwierdzeń (złożonych wniosków).
  • Co więcej nie musisz otwierać konta, ani wychodzić z domu.
  • Nie ma też potrzeby ustanawiać dodatkowych zabezpieczeń spłaty czy też przyprowadzać poręczycieli.
  • W naszej ocenie nie da się prościej i szybciej skonstruować procesu udzielenia pożyczki na raty.
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę na raty do 25 000 zł przez Internet?

Należy pracować w Polsce, być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać ważny dowód osobisty i aktywny numer telefonu komórkowego. Minimalny wiek: 25 lat. Nie można figurować w żadnym krajowym rejestrze dłużników.

Na stronie internetowej http://www.get-money.pl/aktualnosci/banki/pozyczka-pozabankowa-dla-firm-i-klientow-indywidualnych przygotowaliśmy dwie naprawdę dobre wersje pożyczki na raty do 25 000 zł z obniżonym oprocentowaniem.

Pierwsza wersja -
to pożyczka gotówkowa online Takto (do 25 000 zł w całości przez Internet). Po złożeniu wniosku pod adresem podanym powyżej, decyzja kredytowa podejmowana jest do 1 godziny. Wypłata pożyczki następuje do 1 godziny po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Pożyczka do 25 000 zł całkowicie bez wychodzenia z domu.

Druga wersja pożyczki na raty do 25 000 zł to standardowa opcja, polegająca na wypełnieniu krótkiego formularza Takto przez Kilenta zainteresowanego pożyczką gotówkową i wysłania formularza. Po otrzymaniu danych kontaktowych, oddzwania konsultant z firmy pożyczkowej i uzgadnia wszystkie szczegóły przez telefon. Istnieje możliwość dojazdu do Klienta. Teraz kliknij w link i sprawdź od ręki, która pożyczka na raty do 25 000 zł z promocyjnym, obniżonym oprocentowaniem, będzie dla Ciebie najlepsza: http://www.get-money.pl/aktualnosci/banki/pozyczka-pozabankowa-dla-firm-i-klientow-indywidualnych.

Zapraszamy do Get-Money.pl po możliwie najtańszą pożyczkę ratalną na rynku do 25 000 zł z mimimum formalności!
Kontakt
GET-MONEY.PL
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Podziel się z przyjaciółmi