Zakład Stolarski Szydłowiec "Czerwiak"

Szydlowiec Powrót do Szydłowiec

O firmie

Specjalizujemy się produkcją wysokiej jakości drzwi drewnianych na bazie naturalnego drewna sosnowego. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wejściowe, pokojowe, łazienkowe oraz bramy garażowe.

Celem działalności firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dlatego też surowce, które dobieramy przy produkcji drzwi, muszą spełniać nasze najwyższe oczekiwania. Specjalizujemy się w wytwarzaniu drzwi ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, warstwowo klejonego i obłogowanego o wilgotności nie większej niż 10% co zapewnia trwałość produktu w niezmienionej formie przez lata.

Wykonujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w tym bramy garażowe o typowych wymiarach, jak również drzwi nietypowe o wymiarach ściśle dostosowanych do wymagań klienta. Posiadamy bogatą gamę wzorów drzwi, ale spełniamy także wizje naszych klientów, niezależnie od tego czy będą to drobne modyfikacje czy całkowicie nowy projekt.

Standardowa i najczęściej wybierana grubość drzwi wynosi 53mm. W ofercie mamy również drzwi o grubości 65mm. Na zamówienie wykonujemy drzwi bez ościeżnic. Wszystkie nasze wyroby cechuje wysoka jakość wykonania, staranne wykończenie i trwałość w eksploatacji. Drzwi przechodzą przez żmudny proces malowania i konserwacji ekologicznymi środkami na bazie wodnej (akrylowej) renomowanych firm zachodnich.

Mając na uwadze to jak ważną rolę spełniają drzwi w życiu człowieka, dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty cechowały się najlepszą możliwą jakością wykonania i zapewniały wszystko to czego klient może oczekiwać od doskonałych drzwi drewnianych.

Produkty

  • Drzwi drewniane zewnętrzne
  • Drzwi drewniane wewnętrzne
  • Drewniane bramy garażowe
  • Montaż drzwi
  • Drzwi nietypowe