Meble Szydłowiec - MK Studio Meble Michał Kowalik

Szydlowiec Powrót do Szydłowiec

O firmie

MK Studio – Projektowanie & Aranżacja Wnętrz

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji mebli na zamówienie oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz. Nasze meble wykonujemy precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów.

Projekty i wycenę wykonujemy GRATIS !!!
Nie zastanawiaj się wyślij nam zapytanie z opisem swojej wymarzonej kuchni a my wycenimy i wykonamy projekt zupełnie za darmo.

Wszystkie nasze projekty wykonujemy w doskonałym programie graficznym, który pozwala przedstawić realistycznie kuchnię przed realizacją, uwzględniając indywidualne potrzeby naszych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz precyzję wykonania.

Dzięki wieloletniej współpracy z topowymi producentami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom hurtowe ceny sprzętu RTV i AGD.

EGGER, BLUM, GAMET, REJS, VENITO, BRW, MEBLEXto topowe marki z którymi współpracujemy. Ich doskonała jakość oraz funkcjonalność pozwala zagospodarować każdą przestrzeń. Dzięki tym rozwiązaniom kuchnie są piękne i niepowtarzalne a garderoby funkcjonalne i praktyczne.

Wykonujemy również szafy do zabudowy, garderoby, meble łazienkowe oraz meble do salonu na specjalne zamówienie. Chcesz mieć nowoczesną szafę i masz na nią pomysł lub liczysz na poradę fachowca? My Ci pomożemy zrealizować Twoje plany.

Szafy i garderoby robione na wymiar pozwalają zagospodarować przestrzeń jednocześnie poprawiając wygląd pomieszczenia. Idealne spasowanie w odpowiedniej kolorystyce oraz nowoczesnemu oświetleniu wprowadza niepowtarzalny wygląd do Waszego pomieszczenia. Różnorodność stosowanych przez nas materiałów pozwala na idealne wkomponowanie szafy lub garderoby do danego miejsca. Zastosowanie przy tym nowoczesnego szkła LACOBEL pozwala jednocześnie na optyczne powiększenie oraz rozjaśnienie danego miejsca.

Kuchnie realizujemy całościowo wraz z projektem wnętrza! Przykłady projektów kuchni znajdziesz w naszej galerii. Jeśli Ci się podobają? Zadzwoń do nas! i zamów swój projekt.

Produkty

Meble kuchenne,
szafy do zabudowy,
garderoby,
meble łazienkowe,
meble do salonu
oraz meble na specjalne zamówienie.