Alarm Cobra System - ochrona Radom, Szydłowiec

Szydlowiec Powrót do Szydłowiec

O firmie

ALARM COBRA SYSTEM Z SIEDZIBĄ W RADOMIU UL.OBROŃCÓW 25 ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY SZYDŁOWIEC I OKLOLICE , MONITORING LOKALNEGO SYSTEMU SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU TO 61.50ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE

HISTORIA:

Firma Alarm Cobra System rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Lata doświadczenia i działalności w branży sprawiają że dziś jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą na rynku radomskim. Od początku istnienia firmy stawiamy na profesjonalizm i solidność wykonywanych usług.

Zajmujemy sie kompleksowym wyposażeniem budynków w instalacje sygnalizacji włamania i napadu, instalację sygnalizacji pożaru , telewizję przemysłową oraz systemy domofonów i videodomofonów.

Instalacje są podłączone do Centralnej Stacji Monitorowania, która przez całą dobę nadzoruje system alarmowy i w razie wykrycia włamania, napadu lub pożaru zawiadamia własne patrole interwencyjne, policję, straż pożarną oraz osoby wskazane przez użytkownika obiektu.

Instalacje wykonywane są w oparciu o urządzenia renomowanych firm polskich oraz zagranicznych, posiadających wymagane atesty i homologacje.

Produkty

Ochrona
Doświadczenie uczy, że bezpieczeństwo osób i mienia może być tworzone tylko przez kompleks specjalnych środków, których podstawowym celem jest ograniczenie możliwości powstania zagrożenia, a w wypadku gdy do niego dojdzie - pełnej neutralizacji.

Firma Alarm Cobra System chąc w jak najlepszy sposób świadczyć swoje usługi powołała do życia własne Patrole Interwencyjne.

Grupy Interwencyjne są rozlokowane na terenie miast w taki sposób, aby jak najpełniej objąć obszar, na którym występują chronione obiekty i aby, jak najszybciej dotrzeć do miejsca zdarzenia

Do podstawowych zadań Grup Interwencyjnych należy:
 • przemieszczanie się po terenie miast i dozorowanie, zgodnie z wyznaczonymi trasami uzględniającymi lokalizację chronionych obiektów.
 • potwierdzenie przyczyn wezwania,
 • wezwanie policji,
 • potwierdzenie po przybyciu stopnia zagrożenia osób i mienia,
 • podejmowanie ewentualnych interwencji,
 • zabezpieczenie śladów na miejscu zdarzenia.

Wszyscy nasi pracownicy w chodzący w skład patroli posiadają Licencje Pracownika Ochrony Pierwszego lub Drugiego Stopnia, która jest obowiązkowo wymagana do wykonywania czynności bezpośredniej ochrony fizycznej oraz do konwojowania środków pieniężnych lub innych wartościowych ładunków.

Często słyszy się stwierdzenie, że sprawca przestępstwa zawsze znajduje się w lepszej sytuacji od swojej ofiary. Ma nad nią przewagę, którą uzyskuje dzięki odpowiedniemu przygotowaniu się do działania. Dlatego tak ważne jest szybkie działanie mające na celu neutralizację zagrożenia.

Konwoje
Konwojowanie wartości pieniężnych odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu M.S.W. i A. z dnia 14.10.1998 w sprawie szczegółowych zasad i wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Dz.U. nr. 129, poz. 858)

Do grup konwojowych dobieramy sprawdzonych i zaufanych pracowników - specjalistów w tej dziedzinie usług ochroniarskich.

Nasi pracownicy są dokładnie przeszkoleni i przygotowani do wykonywania powierzanych im czynności ? są nie tylko profesjonalistami, ale także dysponują odpowiednim sprzętem:
 • bronią palną
 • kamizelkami kuloodpornymi
 • specjalnie przystosowanymi do tego typu zadań pojazdami
 • utrzymują również stałą łączność ze stacją monitorowania
Serwis techniczny
Realizujemy rozwiązania instalacji alarmowych dla dowolnych budynków, a specjalizujemy się w instalacjach dla klientów indywidualnych (rezydencje, domy jednorodzinne i mieszkania) montując systemy alarmowe rozbudowane o dodatkowe elementy np. czujniki dymu, gazu.

Wykonane przez nas instalacje alarmowe można podłączyć do dowolnie wybranej firmy monitorującej lub monitorować swój system w formie powiadomień sms na telefon użytkownika.

Serwis systemu alarmowego:
 • od pon. do piątku godz. 8.00 - 16.00 płatny 40 zł/godz. netto
 • od pon. do piątku godz. 16.00 - 8.00 płatny 80 zł/godz. netto
 • soboty, niedziele godz. 6.00 - 22.00 płatny 100 zł/godz. netto
 • soboty, niedziele godz. 22.00 - 6.00 płatny 120 zł/godz. netto
Wideodomofon
Wideodomofon (w skrócie wideofon) to urządzenie umożliwiające nie tylko komunikację słowną z osobą, która chce wejść do budynku (jak to ma miejsce w domofonie), lecz umożliwiające również obejrzenie tej osoby. Kamera zainstalowana jest na drzwiach wejściowych lub bramie wjazdowej, natomiast monitor znajduje się w mieszkaniu. Komunikacja wizualna, inaczej niż w wideofonie telefonicznym jest jednostronna.

Zestawy alarmowe

Zestaw 1
Zestaw CA - 5 SATEL
- 4 czujników Prestige XT
- Centrala 5 linii
- Obudowa 20W
- Akumulator 7Ah
- Szyfrator LED
- Sygnalizator SP 500
- Sygnalizator SPW 100
Cena: 750 zł
Montaż: 350 zł

Zestaw 2
Zestaw Versa - 5 SATEA
- 5 szt. czujników Prestige
- Centrala 5 linii
- Obudowa 20W
- Akumulator 7Ah
- Szyfrator LED
- Sygnalizator SP 500
- Sygnalizator SPW 100
Cena: 900 zł
Montaż: 450 zł

Zestaw 3
Zestaw CA-10 SATEL
- 11 szt. czujników Encore
- 1 szt. czujników dymu
- 1 szt. czujników czadu
- Centrala 8 linii
- Ekspander 6 linii
- 4 podsystemy
- Obudowa 40W
- Akumulator 7Ah
- Szyfrator LED
- Szyfrator LCD
- Sygnalizator SPL 2030
- Sygnalizator SPW 100
Cena: 2000 zł
Montaż: 750 zł


Zestaw 4
Zestaw VERSA -15 SATEL
- 20 szt. czujników Encore
- 1 szt. czujników dymu
- 1 szt. czujników czadu
- Centrala 23 linie
- 2 podsystemy
- Obudowa 40W
- Akumulator 7Ah
- Ekspander 8 linii
- Szyfrator LED
- Szyfrator LCD
- Sygnalizator SPL 4003
- Sygnalizator SPW-100
Czujmik dymu GRATIS!!
Cena: 2500 zł
Montaż: 1000 zł

Telewizja przemysłowa BCS
Marka BCS to lider na rynku europejskim posiadający w swoim posiadaniu ok 80% rynku. Marka świernie radzi sobie także na arenie międzynarodowej gdzie posiada ok 20% udziałów w sprzedaży urządzeń CCTV

Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś marka BCSjest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów.

Właściciel marki BCS to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji i włamania oraz monitoringu. Za pomocą kompetentnego działu handlowego oraz działu technicznego dbamy o wysoki poziom zadowolenia naszych klientów.

REFERENCJE

Salony PLAY
Chronimy i zabezpieczamy salony operatora którego nikomu nie trzeba przedstawiać.
Z jego usług dających nieograniczone możliwości korzysta już 9,1 miliona Polaków. Daje to ponad 16% udziału w rynku, ale to dla nas zdecydowanie za mało. Jesteśmy najchętniej wybieranym operatorem przez Klientów którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru.

Bar u Grubego
To jeden z najstarszych i największych restauratorów w naszej okolicy Radomia
Na początku działalności powstał Bar u Grubego w centrum miasta przy ul. Wałowej, który jako pierwszy w Radomiu zaczął przyrządzać kurczaki z rożna. Pyszny smak kurczaków, przyrządzanych według specjalnej receptury, przyniósł sukces firmie i do dzisiaj cieszy się wielkim powodzeniem wśród konsumentów.

Impero
To jeden z najstarszych i najwytrwalszych klientów
Firma IMPERO została założona w Radomiu i od prawie 20 lat jest największym w promieniu 200 km kompleksowym dostawcą: płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej.
Naszymi głównymi Klientami są mieszkańcy i inwestorzy z województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i łódzkiego,
z którymi zrealizowaliśmy ponad 300.000 projektów architektonicznych.
Standardem firmy IMPERO jest opieka nad Klientami w procesie realizacji inwestycji od etapu projektu, poprzez wykonawstwo,
a na odbiorze jakościowym kończąc.