F1PRAWKO.PL

Szydlowiec Powrót do Szydłowiec

O firmie

Logistyka osk, szkół jazdy, książki prawo jazdy, wyposażenie.
Zakładasz Ośrodek szkolenia Kierowców? Nie wiesz co musisz mieć a co jest ci zbędne? Napisz do Nas, zadzwoń a Wyślemy Ci NIEZBĘDNE WYPOSAŻENIE O.S.K. wg wymagań do odbioru przez Urząd komunikacji w twoim regionie, mieście. Nasze ceny są nawet o 1500 PLN niższe niż u innych (dotyczy losowo wybranego zestawu startowego dla OSK)!

Prowadzisz OSK już długo i jesteś doświadczonym Przedsiębiorcą? Może zainteresuje Cię ostre cięcie kosztów zakupów a co za tym idzie dodatkowy zysk dla twojej działalności? Jeśli tak to Porównaj nasze ceny z najdroższymi cenami tych samych produktów u innych. Sprawdź - to nic nie kosztuje.

Powody dla których właśnie nam warto zaufać:
- posiadamy najnowsze testy
- gwarantujemy aktualność podręczników i druków
- zapewniamy stałą dostępność towaru
- zawsze najniższa cena
- błyskawiczna realizacja zamówień


Zapewniamy profesjonalną obsługę Ośrodków szkolenia kierowców oraz pomoc przy zakładaniu nowych Szkół jazdy.
Prowadzimy sprzedaż materiałów szkoleniowych na całą Polskę.


Prawie 100 % Ośrodków Szkolenia Kierowców województw: Śląskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego, Dolnośląskiego oraz innych doceniło nasze produkty i ceny, a zdecydowana większość jest naszymi stałymi kontrahentami.
Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania pod naszym adresem mailowym:


Zapraszamy do współpracy!!!
Z poważaniem - zespół F1
Regulamin sklepu internetowego F1PRAWKO.PL
I Sprawy organizacyjne
1. Właścicielem sklepu internetowego f1prawko.pl jest firma F1PRAWKO.PL, z siedzibą w Szydłowcu ul. Północna 13

2. Wszystkie ceny towarów w sklepie f1prawko.plsą cenami brutto i zawierają stosowny podatek VAT.

3. Informacje o produktach zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

4. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.
II Zamawianie towaru
1. Zamówienia w naszym sklepie internetowym składane są poprzez stosowne formularze. Zamówienia mogą składać jedynie osoby pełnoletnie.

2. Realizowane będą tylko zamówienia potwierdzone przez odbiorcę. Wobec braku potwierdzenia w ciągu 7 dni zamówienie zostanie anulowane.
III Warunki dostawy
1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej.

2. Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę naszego sklepu plus czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. Faktyczny czas realizacji zależny jest głównie od dostepności produktów, które staramy się uzupełniać na bieżąco (patrz punkt VII).
3. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

4. Aktualny status zamówienia można sprawdzić telefonicznie, poprzez e-mail lub w statusie zamówienia.

5. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania towaru ze sprzedaży lub rezygnacji z realizacji zamówienia.
IV Koszty wysyłki
1. Koszty wysyłki zamówionych towarów:forma płatnościprzesyłka (ubezpieczona przy pobraniu)
za pobraniem14 PLN
płatność przelewem12 PLN

2. W przypadku odbioru własnego towaru w siedzibie sklepu (po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu) Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wysyłką niezależnie od zawartości i wartości zamówienia
3. Istnieją odstępstwa od narzuconych kosztów przesyłek. Po uprzedniej prośbie klienta mogą zostać zredukowane do zera lub podniesione przez naszego pracownika w przypadku przesyłek niestandardowych, ponadgabarytowych i powyżej 31 kg.
V Zwrot towaru
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki zawierającej towar, dowód zakupu oraz komplet dokumentów. Towar nie może nosić śladów używania, kopiowania, nie może być zwrócony niekompletny. Towary zabezpieczone fabrycznie nie mogą być zwrócone po zdjęciu opakowania, np. folii lub plomby zabezpieczającej. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
VI Reklamacje
W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności z zamówieniem lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem.

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu f1prawko.pl są fabrycznie nowe. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowyw celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Podstawę do reklamacji stanowi faktura zakupu.
VII Inne
Ze względu na prowadzoną jednocześnie sprzedaż bezpośrednią w naszych placówkach handlowych obecność towaru w sklepie internetowym nie przesądza o jego dostępności a co za tym idzie o możliwości realizacji zamówienia. W takich sytuacjach będziemy się z państwem kontaktować proponując wydłużony termin dostawy.
Pomimo wielkiej staranności nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń klientów.

VIII Ochrona danych osobowych
Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.